הספר "להתאהב מחדש"

דוקטור אורית ארבל

המסלול המהיר לזוגיות מנצחת

להתאהב מחדש – אומרים שהמפתח לכל זוגיות טובה היא תקשורת בריאה. בתיאוריה – כולנו יודעים את זה, מזהים את זה (אצל אחרים) ולא מבינים מה השתבש אצלנו… פתאום, יום אחד, הנסיך הפך לצפרדע, השעמום השתלט במקרה הטוב, או מלחמת כוחות מתישה – במקרה הרע.

איך מתחילים מערכת יחסים חדשה – עם אותו אדם? איך מתאהבים ומחיים את הפרפרים המקרטעים בבטן –מבלי לצאת מהזוגיות? ד"ר אורית ארבל, לאחר שצברה עשרות אלפי שעות קליניקה עם זוגות ויחידים (בטיפול זוגי פרטני), מביאה עכשיו את השיטה המהפכנית שלה להבראת מערכות יחסים לכל בית ולכל זוגיות.

בספר תמצאו תרגילים משיטת "מרתון הזוגיות" שפיתחה ארבל, בתיבול הדגמות וסיפורים מרתקים מחדר הטיפולים, אשר יעזרו לכם ליישם את הידע בזוגיות הפרטית שלכם.

ואם אין לי זוגיות?

אין אדם שלא נמצא בזוגיות. הזוגיות אינה חייבת להיות רומנטית – היא יכולה להיות מקצועית, עסקית, או מערכת יחסים משפחתית סבוכה שניתנת לפתרון על ידי כלים מן השיטה של מרתון הזוגיות.

למי מיועד הספר להתאהב מחדש?

לכל אדם. למי שנמצא בזוגיות טובה ורוצה לשמר את הקיים ואפילו לשפר אותו למי שנמצא בזוגיות על סף פירוק ורוצה להחשף לשיטת מרתון הזוגיות או אפילו חזק מספיק ליישם את כלי הספר כבר עכשיו בעצמו בבית! למי שנמצא בשותפות עסקית ורוצה להביא את יחסי השותפות לאופטימיזציה גבוהה לכל מי שנמצא באינטראקציה צמודה עם אדם נוסף ונמצא בציר התפתחות ושיפור מתמיד.

הספר נכתב כדי לעזור לך הקורא לשחרר את עצמך ממוסכמות, ולהחזיר אותך למקום הטבעי של חופש ואותנטיות עם מימוש פוטנציאלי מקסימלי. את הספר ניתן לקרוא בפרקים מודולריים, לפי הפרק שחשוב לך

אזהרה

הספר אינו מיועד ל"קריאה והתרשמות" ומתוך כך ציפייה לתוצאות. הספר הוא ספר ליישום שוטף ומיידי, חזרות על תרגילים ואימוץ דרך חיים, שרק אז בהכרח תוביל לתוצאות.

לזוגיות בריאה ולעליה על דרך המלך!

דר' אורית ארבל – מייסדת ומפתחת שיטת ה"מרתון לזוגיות" – תוכנית ייעוץ זוגי ממוקדת שמספקת ארגז כלים מעשיים לניהול חיי זוגיות ושותפות בריאים בכל תחומי החיים: זוגי, משפחתי, עסקי, קריירה, וכו'.

ביקורות:

זוגות משתפים על הספר

הספר בנוי על פי הפרקים כאשר כל פרק עוסק בסוג  אחר של משבר העלול לפקוד כל זוג במהלך שנות הנישואין. החידוש שהספר מביא הוא אפשרות של עבודה עצמית של בני הזוג באמצעות כתיבה או הקלדה משותפת, אכן עושה רושם שהמדריך עשוי לתפוס ולעניין הרבה זוגות בשל קלות תפעולו.

מעיין בן ג'יאן

הספר בנוי באופן נוח לקריאה ולעבודה, חלוקת הפרקים מאפשרת למי שמעוניינים לעשות עבודה עצמית וזוגית לבחון חלקים שונים במערכת היחסים שלהם. שפתו שווה לכל נפש והוא מעוצב באופן מזמין. כל מה שנדרש הוא שני בני זוג המעוניינים לשפר את הזוגיות שלהם ומוכנים לפתוח את לבם לאחר.

אביבה יובל

הספר בנוי על פי הפרקים כאשר כל פרק עוסק בסוג  אחר של משבר העלול לפקוד כל זוג במהלך שנות הנישואין. החידוש שהספר מביא הוא אפשרות של עבודה עצמית של בני הזוג באמצעות כתיבה או הקלדה משותפת, אכן עושה רושם שהמדריך עשוי לתפוס ולעניין הרבה זוגות בשל קלות תפעולו.

יהודית בגן

דילוג לתוכן