המדריך השלם לייעוץ זוגי

יש האומרים שקשה לנו להסתדר עם עצמנו, על אחת כמה וכמה הקושי גדול כשאנו צריכים להסתדר עם בן או בת זוגנו לאורך שנים. אכן, חיי זוגיות אינם פשוטים. העליות והמורדות רבים. ברגע של קושי, של שבר, של אבדן הדרך מוצאים עצמם זוגות מתמודדים עם ניסיון לשפר ולתקן את הזוגיות. ייעוץ זוגי מעניק לבני הזוג אוזן מקצועית קשבת ודרך חדשה לפתרון הסכסוך או המשבר.

האם ייעוץ זוגי מתאים לכל אחד ואחת?

ייעוץ זוגי אינו מתאים לכל אדם או לכל משבר. ישנם משברים קלים אשר קרוב משפחה, חבר, ידידה יכולים להאיר לאחד הצדדים את הדרך ובאופן עצמאי ימצא הזוג את דרכו ללא ייעוץ זוגי או טיפול זוגי.
זוגות אשר מתקשים בתקשורת, אשר אחד מהם מרגיש אבדן, זוגות אשר הזוגיות הפכה למעין קשר ללא תוכן ומעוניינים להחזיר את חיי הזוגיות לתקינות מלאה מתאימים לייעוץ זוגי. זוגות אלה באים במפורש להציל את חיי הזוגיות ואת האושר האישי של כל אחד מהם.

מה קורה כשאחד מבני הזוג מתנגד לייעוץ זוגי

לא תמיד שני בני הזוג מעוניינים בייעוץ זוגי. לעיתים טיפול זוגי גורר התנגדות של מי מהצדדים. כשרק אחד מבני הזוג מעוניין בייעוץ זוגי הרי שצד זה לוקח אחריות מלאה על הצלת הקשר. למעשה, מדובר באקט בוגר של אחד הצדדים אשר אינו מוכן לוותר ומעוניין לפרוק את בעיותיו וטענותיו ולקבל מצד שלישי, היועץ הזוגי, דרך לפתרון הסכסוך. מעניין לגלות שלרוב בכל זוגיות יש צד מוביל וצד מובל. עובדה זו מקלה על הצד המוביל במציאת דרך אפקטיבית להצלת הזוגיות.

יעוץ זוגי - האם באופן מוחלט כל זוג המגיע לטיפול זוגי מציל את הזוגיות?

למרות שאחוזים ניכרים מהזוגות המגיעים לייעוץ זוגי מוצאים את הפתרון המלא לבעיותיהם ישנם זוגות שאינם מצליחים להציל את זוגיותם. חשוב להדגיש, גם אלה שהחליטו שזוגיותם באה לקיצה עושים זאת, בעקבות תהליך הייעוץ הזוגי, חכם יותר, כשהם יודעים יותר, מודעים יותר ופועלים נכון יותר כדי להחליט מהו הצעד הבא.

האם הוא ישתנה? האם היא תשתנה בעקבות הייעוץ הזוגי?

אנשים בוגרים אינם משתנים. האוטומט שבהם חזק מיכולתם להשתנות כליל. מה שחשוב לדעת הוא שייעוץ זוגי פותח בפני כל אחד מבני הזוג יכולת לראות את הצד האחר. לראות, להבין, להכיל, לסלוח, לפרגן. ייעוץ זוגי איכותי מעניק כלים פרקטיים לעבודה אישית מלאה גם לאחר שתם הייעוץ. השינוי אינו במבנה האדם, השינוי הגדול הוא ביכולת האדם להקשיב, להבין, לדעת ולפעול אחרת מתוך מודעות.
 
לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות התקשרו 1-700-703-703
או מלאו את הטופס שלפניכם:
   

 
 

 • איך אמרת לנו? – קשר זה תקשורת. אויייי כמה שצדקת. זו הייתה הבעיה הכי גדולה שלנו. פשוט לא ידענו לדבר אחד עם השני...
  קרא עוד
 • לאורית שלנו. ממני ומאיל – תודה. שלוש שנים מהנישואין והכל נשבר. עד שבאנו אלייך. רק דרכך הצלחנו לראות את הקשר כפי שהיה לפני החתונה...
  קרא עוד
 • עם יד על הלב לא האמנתי שזה אפשרי. מרתון? יציל את מה שמת?....אפילו צחקתי עלייך בפגישה. עכשיו אני מתבייש ומתנצל ממש מעומק הלב. האוכל טעים יותר, הבדיחות מצחיקות יותר, אני אפילו נהנה ללכת איתה להצגות...
  קרא עוד
 • כמה שנאתייייי אותך. אויי כמה. שמעי, היה לא קל. את, ראית הכל. לא ויתרת. תמיד הארת לי את הדרך למרות שהיה לי כל כך קשה להכיר באמת...
  קרא עוד
 • מי שלא חווה בגידה לא יבין את התחושה. שנים עבדתי, רק כדי להעניק לה, לילדים את כל מה שאפשר. ואז בא הבוווום. חשבתי שזהו...
  קרא עוד