ייעוץ זוגי בתל אביב

תל אביב מובילה בתחום הגירושין בישראל שנה אחר שנה. זו גם הסיבה לכך שמרבית הזוגות מחפשים ייעוץ זוגי בתל אביב. בנוסף, רבים מתגוררים באזור או מגיעים לאזור בזמן העבודה. לפיכך הדרישה לייעוץ זוגי בתל אביב גבוהה מכל מקום אחר בארץ.

ייעוץ זוגי בתל אביב – למי כדאי לפנות

זוגות המחפשים ייעוץ זוגי בתל אביב צריכים לדעת לבחור את הייעוץ הנכון להם ביותר ואת המייעץ/ת המתאימה להם. הבחירה צריכה להתבצע על בסיס מספר נתונים: שיטת הייעוץ, הניסיון של המייעץ/ת, ואם ישנן המלצות על המייעץ/ת.

ייעוץ זוגי בתל אביב – כולם מטפלים או מייעצים באופן זהה?

לא. ישנן אסכולות רבות לייעוץ זוגי. ישנם המאמינים בייעוץ ארוך טווח. לתת לזוג את כל הזמן שבעולם, למשוך את משך הטיפול או הייעוץ עד שהזוג עצמו מגיע להחלטה שזהו, שזה הסוף. ישנן אסכולות אחרות המאמינות בהובלת הייעוץ, בהגדרת יעדים ברורה, בטווח זמנים ידוע מראש. ישנם יועצים שטקטיקת העבודה היא של מובילים וישנם המאמינים בשיטה ההפוכה. בחירת הזוג בשיטת הייעוץ מעידה לרוב על יכולת הזוג להתמודדות מול המשבר. לכן, שלב החיפוש והבחירה שלכם הינו קריטי וחשוב עד מאד. עשו זאת במודעות מלאה.

ייעוץ קצר מועד אפקטיבי ויעיל בתל אביב

ייעוץ קצר מועד, או בכינויו המוכר יותר "מרתון הזוגיות" הפך בעשור האחרון למועדף על זוגות רבים. העובדה שייעוץ זה מוגדר בזמן וביעדים ברורים מעמיד לפני הזוג את האתגר האמיתי לפתור את הבעייה הזוגית. שיטה זו הובאה לישראל ע"י דר' אורית ארבל אשר מחלקת את הייעוץ לשלבים מאד ברורים: איתור מקור הסכסוך האמיתי. איתור הצרכים, האינטרסים ומיפוי כל צד של בני הזוג ומציאת הפתרון להוצאת הזוג ממעגל השבר למעגל זוגיות בריא.

ייעוץ זוגי בתל אביב שיטת "מרתון הזוגיות" של דר' ארבל

מרתון הזוגיות הפרטי של דר' אורית ארבל הינו שיטת ייעוץ המתאימה לזוגות אשר באמת מגיעים לייעוץ על מנת לפתור את הסכסוך, השבר, הקרע הזוגי. זוגות המגיעים בשל "משבר רגעי", "קץ האהבה", "בגידה" או כל סיבה אחרת מוצאים במרתון הזוגיות את הדרך הקצרה, היעילה והמהירה ביותר ליציאה ממעגל המשבר אל זוגיות תקינה. השיטה מחייבת את המגיעים להגיע את מקור השבר, אל אותם "ברגים רופפים" אשר הובילו לסימפטומים בזוגיות ואשר מדכאים כל חלקה טובה בזוגיות. בשלבים הבאים זוכה הזוג להכיר את כל ה"רצונות" והחולשות של הצד השני. פתרון הסכסוך מגיע בשלב האחרון בו שני הצדדים רואים באופן בהיר את הצד של השני.
בשל הדרישה לייעוץ זוגי בשיטת המרתון הזוגי, הכשירה דר' ארבל יועצים ויועצות רבים באזור תל אביב ובשאר ערי הארץ. זאת במטרה לתת לזוגות אפשרות ונגישות גבוהה יותר לשיטת ייעוץ קצרת טווח, יעילה ואפקטיבית.


 
לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות התקשרו 1-700-703-703
או מלאו את הטופס שלפניכם:
   

 
 

 • איך אמרת לנו? – קשר זה תקשורת. אויייי כמה שצדקת. זו הייתה הבעיה הכי גדולה שלנו. פשוט לא ידענו לדבר אחד עם השני...
  קרא עוד
 • לאורית שלנו. ממני ומאיל – תודה. שלוש שנים מהנישואין והכל נשבר. עד שבאנו אלייך. רק דרכך הצלחנו לראות את הקשר כפי שהיה לפני החתונה...
  קרא עוד
 • עם יד על הלב לא האמנתי שזה אפשרי. מרתון? יציל את מה שמת?....אפילו צחקתי עלייך בפגישה. עכשיו אני מתבייש ומתנצל ממש מעומק הלב. האוכל טעים יותר, הבדיחות מצחיקות יותר, אני אפילו נהנה ללכת איתה להצגות...
  קרא עוד
 • כמה שנאתייייי אותך. אויי כמה. שמעי, היה לא קל. את, ראית הכל. לא ויתרת. תמיד הארת לי את הדרך למרות שהיה לי כל כך קשה להכיר באמת...
  קרא עוד
 • מי שלא חווה בגידה לא יבין את התחושה. שנים עבדתי, רק כדי להעניק לה, לילדים את כל מה שאפשר. ואז בא הבוווום. חשבתי שזהו...
  קרא עוד